Můžete vybírat z 21 milionů
fotografií a vektorových grafik

Podrobné vyhledávání
Klíčová slova (anglicky nebo česky) nebo číslo fotografie

   
Klíčová slova snímku nesmějí obsahovat
 
Fotografie       Ilustrace, vektorové soubory
 
Hledání podle kategorie
Na stránce zobrazit
Řazení vyhledaných snímků
 
Orientace
Podle velikosti
Hledání podle barvy
Barva:
Více filtrů:
Fotografie neobsahující nahotu
Rozšířená licence
Vyloučit Editorial (redakční) licenci

Podmínky použití

O nás

Celý obsah této stránky, který zahrnuje texty, grafiku, fotografie, ilustrace ("Obsah"), je chráněn autorskými právy. Hlavním účelem a činností fotobanky je provozování archivu fotografií a jejich prodej na základě udělení licence (oprávnění) na jejich použití.

Vymezení pojmů

Pojem "Fotografie" zahrnuje všechny fotografie, snímky, ilustrace, vektorové grafiky nebo jiné materiály chráněné autorskými právy v digitální podobě a jakékoliv textové informace s nimi související (obsahují také legendy a dodatky) obsažené na této stránce, stejně jako fotografie viditelně nebo elektronicky označené ochranným znakem nebo fotografie se sníženým rozlišením ("fotografie s vodoznakem", "náhledové fotografie"). Můžete vyhledávat, prohlížet a používat fotografie pouze v souladu s níže uvedenými podmínkami a podmínkami uvedenými v příslušné licenční smlouvě.

Povolené použití snímků

Máte povolení používat fotografie v plném rozlišení v souladu s příslušnou licenční smlouvou pouze po zaplacení licenčního poplatku, který se uskutečňuje prostřednictvím nákupu kreditů nebo také samostatně.
Můžete stahovat náhledové fotografie s ochranným překryvem na Váš počítač a používat je na tvorbu grafických návrhů pro účely prezentace klientům, pro posouzení klientem, posouzení uvnitř společnosti a na testování. Jiný způsob nakládání s náhledovými fotografiemi je možný pouze s písemným souhlasem fotobanky.

Nepovolené použití snímků

Za nepovolené použití fotografií je považováno použití, které je v rozporu s příslušnou licenční smlouvou.
Nemáte oprávnění používat fotografie v žádném výsledném produktu distribuovaném v a nebo mimo Vaši společnost nebo na veřejnosti. Také nemáte oprávnění na on-line distribuci nebo další šíření prostřednictvím jiného distribučního systému. Nemáte oprávnění k odstranění nebo porušování ochranných znaků a překryvů, které fotografie obsahují.
Pokud si nejste jisti způsobem použití fotografií, prosím, kontaktujte nás.

Označení fotografií

V případě použití fotografií v tisku, periodiku, časopise, v internetovém časopise nebo zpravodajství (souhrně editorial použití) je bezpodmínečně nutné označení autoských práv přímo u fotografie nebo na obvyklém místě. Zejména je nutné označení zdroje fotografií v případě fotografií označených "Pouze po redakční (editorial) použití" zobrazujících např. celebrity nebo rozpoznatelný majetek bez "Model release" nebo "Property release".