Můžete vybírat z 21 milionů
fotografií a vektorových grafik

Podrobné vyhledávání
Klíčová slova (anglicky nebo česky) nebo číslo fotografie

Jazyk klíčových slov
Kategorie
    Řazení vyhledaných souborů
Typ snímku


Vyloučit klíčová slova

    Hledání podle barvy
Barva:
Orientace

    Na stránce zobrazit
Typ licence

Podmínky použití

O nás

Celý obsah této stránky, který zahrnuje texty, grafiku, fotografie, ilustrace ("Obsah"), je chráněn autorskými právy. Hlavním účelem a činností fotobanky je provozování archivu fotografií a jejich prodej na základě udělení licence (oprávnění) na jejich použití.

Vymezení pojmů

Pojem "Fotografie" zahrnuje všechny fotografie, snímky, ilustrace, vektorové grafiky nebo jiné materiály chráněné autorskými právy v digitální podobě a jakékoliv textové informace s nimi související (obsahují také legendy a dodatky) obsažené na této stránce, stejně jako fotografie viditelně nebo elektronicky označené ochranným znakem nebo fotografie se sníženým rozlišením ("fotografie s vodoznakem", "náhledové fotografie"). Můžete vyhledávat, prohlížet a používat fotografie pouze v souladu s níže uvedenými podmínkami a podmínkami uvedenými v příslušné licenční smlouvě.

Povolené použití snímků

Máte povolení používat fotografie v plném rozlišení v souladu s příslušnou licenční smlouvou pouze po zaplacení licenčního poplatku, který se uskutečňuje prostřednictvím nákupu kreditů nebo také samostatně.
Můžete stahovat náhledové fotografie s ochranným překryvem na Váš počítač a používat je na tvorbu grafických návrhů pro účely prezentace klientům, pro posouzení klientem, posouzení uvnitř společnosti a na testování. Jiný způsob nakládání s náhledovými fotografiemi je možný pouze s písemným souhlasem fotobanky.

Nepovolené použití snímků

Za nepovolené použití fotografií je považováno použití, které je v rozporu s příslušnou licenční smlouvou.
Nemáte oprávnění používat fotografie v žádném výsledném produktu distribuovaném v a nebo mimo Vaši společnost nebo na veřejnosti. Také nemáte oprávnění na on-line distribuci nebo další šíření prostřednictvím jiného distribučního systému. Nemáte oprávnění k odstranění nebo porušování ochranných znaků a překryvů, které fotografie obsahují.
Pokud si nejste jisti způsobem použití fotografií, prosím, kontaktujte nás.

Označení fotografií

V případě použití fotografií v tisku, periodiku, časopise, v internetovém časopise nebo zpravodajství (souhrně editorial použití) je bezpodmínečně nutné označení autoských práv přímo u fotografie nebo na obvyklém místě. Zejména je nutné označení zdroje fotografií v případě fotografií označených "Pouze po redakční (editorial) použití" zobrazujících např. celebrity nebo rozpoznatelný majetek bez "Model release" nebo "Property release".